Вівторок, 11.08.2020, 11:47
Доброго дня! Гість | RSS

Статьи

Главная » Статьи » Сезон 2011/2012

"Металург" Донецьк - "Карпати" Львів - 2:1
В рамках одиннадцятого туру донецький "Металург" приймав львівські "Карпати". Матчі із командами Заходу України в Донецьку викликають трохи більший інтерес у місцевих вболівальників, ніж прості "рядові" зустрічі. Тому, не дивлячись на те, що гру було вирішено проводити в будній день, народу на стадіоні було відносно багато. Звичайно, тому сприяли і достойні результати, які останнім часом досягає "Металург". А доволі невдалий старт львівських "Карпат" в цьому сезоні тільки збільшив впевненість у черговій перемозі донеччан.
На відміну із кубковим матчем з "Таврією", на 25-му секторі зібралась куда більша кількість людей, однак, вже через п'ять хвилин всі вони були вимушені переміститись на протилежний бік, ближче к гостьовому сектору. Невідомо навіщо поставлені стюарди разом із правоохоронцями просили "не муляти" нікому очі своєїю присутністю і переміститись на 5 сектор, подалі від камер і людей. Сперечатись ніхто не став, адже білети були придбані саме на 5-й сектор. Поки фанати пройшлись невеличким маршем до свого чергового нового сектору, "Металург" пропустив. Розмістившись, розвісили баннер "Ідея Нації", однак вже через кілька секунд його зняли правоохоронці, які одразу його згадали. Днями в Донецьку пройшов невеличкий марш на підтримку ув'язненим патріотам, де він викорустовувався в якості лицьового баннеру. Майже всі учасники маршу були затримані. Забрати, за їхніми словами, його можна буде в місцевому райвідділку. Та, дякувати Богу, заряджати патріотичні гасла на стадіоні ще дозволяється. Тому провели кілька перекличок із львів'янами, проспівали гімн країни. Варто відмітити, що ніхто із донецьких глядачів не освистував, як це не рідко буває, переклички "Слава Україні! - Героям Слава!", а також доволі спокійно віднеслись до заряду "Жовто-блакитні". Можливо, колись наше суспільство зрозуміє, що тільки об'єднавшись, можна побудувати міцну та процвітаючу державу, яку будуть поважати в світі і в Європі зокрема. Не можна допустити, щоб прокремлівські провокатори зруйнували все те, за що так довго боролись наші пращури. Тільки нам обирати, в якій країні жити, адже це наша земля, яку не можна ділити на Захід та Схід.
Як вже було сказано, львівські "Карпати" також не залишились без підтримки. Близько десятьох фанатів знайшли час приїхати в Донецьк на матч свого клубу. Заряджали не часто, але під час зарядів викладались на повну.
В другому таймі "Металург" дожав "Карпати", та все ж зумів здобути чергову перемогу, чим, звичайно, порадував своїх фанатів. По закінченню гри, фанати обох клубів зістрілись біля виходу з гостьового сектору, аби поділитись враженнями від матчу. Правоохоронці, переконавшись, що донецькі фанати "прийшли з миром", не стали перешкоджати та спокійно відпустили львів'ян в місто.
Обговорити на форумі


Гості
Категория: Сезон 2011/2012 | Добавил: Mackey (01.10.2011)
Просмотров: 1734 | Теги: Карпати Львів, фанати., Металург Донецьк